Informatie
Links
Contact
De terugbeltijden zijn: maandag t/m donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur vrijdag 8.30 uur tot 13.00 uur
Zur Suche Text hier eingeben.
De terugbeltijden zijn: maandag t/m donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur vrijdag 8.30 uur tot 13.00 uur
Start » Oogaandoeningen » Diagnostisch onderzoek » Optical coherence tomography (OCT)
© Heidelberg Engineering GmbH
Met optische coherentietomografie (OCT) kunnen, zonder het oog aan te raken, de verschillende lagen van het netvlies en het hoornvlies, sterk vergroot worden weergegeven.
Voor het weergeven van de netvlieslagen: sterk vergrote weergave van de afzonderlijke lagen van het netvlies, vergelijking van de metingen bij controlebezoeken. Het meten van de dikte van de zenuwweefsellaag bij glaucoomdiagnostiek.
© Heidelberg Engineering GmbH
Voor het weergeven van de hoornvlieslagen: betrouwbare documentatie bij bijv. nagesprekken over toegepaste operatietechnieken bij hoornvliesoperaties.
Indicatie bij:
Met dit apparaat (retina tomografie) wordt de oogzenuw onderzocht. Hierdoor is het mogelijk om glaucoomgerelateerde risicofactoren in een vroeg stadium te ontdekken en een bestaande
Bij pachymetrie wordt de dikte van het hoornvlies gemeten. Met pachymetrie wordt een betrouwbare meting verkregen.
M.b.v. een lasermeting kan, voor een optimale berekening van kunstlenzen, de aslengte van het oog worden gemeten. Wij adviseren hiervoor het onderzoeksapparaat IOL-master.
Aberrometrie wordt toegepast bij staar (cataract), hoornvliesaandoeningen en laser- en lenzenchirurgie. Met een aberrometer kunnen verschillende afwijkingen m.b.t. het gezichtsvermogen worden onderzocht en vastgesteld.
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart
Om het formulier te verzenden, moet u inhoud laden van reCAPTCHA. Houd er rekening mee dat u op deze manier gegevens deelt met providers van derden.
Meer informatie